Çözümlerimiz

Plesk Hosting Hizmeti

İhtiyaç ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak Plesk Hosting hizmetleri sunuyoruz.

Hosting Reseller

Web sitenizin yönetimi, işletmeniz için çok önemlidir. Web sitenizin çalışma şekli ve performansı, kullanıcı deneyimini ve nihayetinde kârlılığınızı büyük ölçüde etkileyebilir. Bu nedenle, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış güvenilir hosting çözümleri sunuyoruz.

Hosting planlarımız, maksimum çalışma süresi ve en yüksek hızlı bağlantılar için yüksek performanslı sunucular ve en son teknoloji ile tasarlanmıştır. Her işletmenin benzersiz olduğunun farkındayız. Bu nedenle herkes için özel seçenekler ve çözümler ile geliyoruz. Uzman ekibimiz, bütçenize ve gereksinimlerinize uyan mükemmel barındırma çözümünü bulmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Ayrıca yedeklemeler, SSL sertifikaları ve web sitesi geçişleri dahil olmak üzere çeşitli eklentiler sunuyoruz. Ayrıca, 7/24 müşteri destek ekibimiz, ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun veya soruda size yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Hostingin işletmeniz için bir stres kaynağı olmasına izin vermeyin. Gönül rahatlığı ve sorunsuz çalışan bir web sitesi için güvenilir hosting çözümlerimizi seçin.

Rakipsiz Hosting Reseller Planları

Müşterilerinize hosting hizmetleri sunmak isteyen bir web uzmanı mısınız? Hosting reseller planlarımızdan başka bir yere bakmayın. Hosting planlarımız, müşterilerinize etkili bir hizmet vermek için ihtiyacınız olan tüm araçları ve kaynakları sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Hosting reseller planlarımız, sağlam ve güvenilir barındırma altyapımız üzerine kuruludur. Müşterilerinizin web sitelerinin maksimum çalışma süresine ve hızlı yükleme sürelerine sahip olmasını sağlar. Bayi planlarımız ayrıca, müşterileriniz için barındırma planlarını kolayca yönetmenizi ve özelleştirmenizi sağlayacak cPanel ve WHM gibi çeşitli özellikler ve eklentilerle birlikte gelir.

En iyisinden daha azına razı olmayın. Rakipsiz Hosting reseller planlarımızı seçin ve hosting işinizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

Büyüyen Şirketler için Büyüyen Hosting Hizmetleri

İşletmeniz büyüdükçe web sitenizin ihtiyaçları da büyür. Bu nedenle şirketinizle birlikte büyüyebilecek ölçeklenebilir hosting hizmetleri sunuyoruz. Barındırma planlarımız, ister artan trafik ister yeni özellikler olsun, web sitenizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Ölçeklenebilir barındırma hizmetlerimiz, büyüyen bir işletmenin taleplerini karşılama esnekliğine sahiptir. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, barındırma planınızın her zaman mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde optimize edildiğinden emin olmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Ayrıca yükseltme için kolaylıklar sunuyoruz. Böylece işiniz büyüdükçe web sitenizde herhangi bir kesinti olmadan barındırma planınızı kolayca yükseltebilirsiniz. Ayrıca, 7/24 müşteri destek ekibimiz, ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun veya soruda size yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Barındırmanızın işinizin büyümesini engellemesine izin vermeyin. Ölçeklenebilir hosting hizmetlerimizi seçin ve web sitenizin şirketinizin başarısına ayak uydurabilmesini sağlayın.

Maksimum Performans ve Kontrol için Özel Hosting

En yüksek düzeyde performans ve kontrol gerektiren işletmeler için özel barındırma planlarımız ideal çözümdür. Özel barındırma planlarımız, size kendi fiziksel sunucunuzu sağlayarak yapılandırması ve kaynakları üzerinde tam kontrol sağlar.

Özel barındırma planlarımız, Linux veya Windows işletim sistemleri gibi çeşitli seçenekler ve sunucu yapılandırmaları ile birlikte gelir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun planı bu sayede seçebilirsiniz.

En iyisinden daha azına razı olmayın. İşletmeniz için maksimum performans, kontrol ve güvenlik için özel hosting planlarımızı seçin.

Güvenilir Online Mağazalar için E-Ticaret Hosting

Bir e ticaret şirketi işletmek büyük bir sorumluluktur. Bu nedenle e ticaret şirketleri için özelleştirilmiş hosting planları sunuyoruz. E-ticaret hosting planlarımız, çevrimiçi mağazanızın başarılı olması için ihtiyaç duyduğu güvenliği, performansı ve güvenilirliği sağlar.

E-ticaret hosting planlarımız, çevrimiçi mağazanızın güvenli olmasını ve endüstri standartlarını karşılamasını sağlamak için PCI uyumluluğu, SSL sertifikaları ve özel IP adresleri gibi çeşitli seçeneklerle gelir. Ayrıca, tamamen yönetilen barındırma hizmetimizin avantajlarıyla, uzmanlardan oluşan ekibimiz mağazanızın her zaman sorunsuz ve hızlı çalışmasını sağlayacaktır.

E-ticaret hosting planlarımız Shopier, Shopify ve WooCommerce gibi popüler e-ticaret platformlarını da destekler, böylece mağazanızı barındırma hizmetimize kolayca entegre edebilirsiniz.

Çevrimiçi mağazanız için güvenlik ve güvenilirlikten ödün vermeyin. İşletmeniz için güvenli ve güvenilir bir platform için e-ticaret hosting planlarımızı seçin.

SSS

Hosting, bir web sitesinin internette erişilebilir olması için bir sunucuda yer sağlama hizmetidir. Bayi barındırma, satıcının birden çok müşteriye sunucu alanı kiraladığı ve kendileri de bir barındırma sağlayıcısı olarak hareket ettiği bir barındırma türüdür.

Hosting hizmetlerimiz, web sitenizin her zaman sorunsuz ve hızlı çalışmasını sağlamak için güvenlik, performans ve güvenilirlik sağlar. Ayrıca, uzman ekibimizin sunucunuzu izleyeceği ve ortaya çıkabilecek herhangi bir soruna yardımcı olacağı, tamamen yönetilen barındırma sunuyoruz.

Evet, hosting planlarımız, Linux veya Windows işletim sistemleri arasında seçim yapma seçeneği ve sunucu yapılandırmalarını özelleştirme olanağı sunar.

Paylaşımlı hosting, e-ticaret hosting, bulut hosting, reseller hosting ve VPS hosting gibi çeşitli hosting seçenekleri sunuyoruz.

Müşteri destek ekibimizle iletişime geçerek istediğiniz zaman hosting planınızı yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. Süreçte size yardımcı olacaklar ve web siteniz için sorunsuz bir geçiş sağlayacaklar.

İletişim

Kapsamlı BT için Bizimle İletişime Geçin!

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
İletişim Talebi Sonrasında Neler Olur?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz.

2

Toplantı yaparak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.

3

Son aşamada sizlere bir teklif sunuyoruz.

Şimdi İletişime Geçin!