Hizmet Hakkında

Bilindiği gibi kurumların kendi bünyesinde bulunan bir IT (Bilgi İşlem Birimi) bulunmaktadır. Ancak bazı KOBİ işletmeleri çeşitli maliyetler sebebiyle ya yetersiz ya da hiç IT personeli bulunmamaktadır. IT birimlerinin kurumun bilgisayar altyapılarının geliştirmesinin yanı sıra gün içerisinde yoğun olarak diğer birim personelleri tarafından gelen IT Destek talepleri bulunmaktadır ve çoğu durumda ilgili personelin bilgisayarına uzaktan bağlantı yoluyla işlem yapılabilmektedir.

 

Aylık IT Bakım Hizmetleri Nedir?

Uzaktan destek hizmetlerimiz, teknisyenlerimizin sistemlerinize uzaktan erişmesine ve sorunları hızlı ve verimli bir şekilde çözmesine olanak tanır. Bu, zamandan ve paradan tasarruf etmenizin yanı sıra operasyonlarınızdaki kesintileri en aza indirebilir. Ayrıca, uygulamalı dikkat gerektiren daha karmaşık sorunlar için yerinde destek sunuyoruz.

Kurumsal IT Desteği Hizmeti

Spherlogy olarak kişi veya kurumların ihtiyacı olan hizmet çözümlerini sunuyoruz.

3.000,00

Hizmet Kodu: SRV-ITD Kategoriler: , Etiket:
Anahtar Özelliklerimiz

Bizi Diğer Firmalardan Ayıran 5 Temel Özelliğimiz

Dürüstlük

İnsanın olduğu her yerde hata olabilir ancak ne durum olursa olsun müşterilerimizin zarar görmeyecek şekilde onları haberdar ederek harekete geçiyoruz.

Empati

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına hizmet verirken aynı zamanda bu ihtiyacı kendi ihtiyacımız gibi görüp en uygun yapıyı oluşturuyoruz.

Her Zaman Destek

Müşterilerimiz ile çalışmalarımız tamamlansa dahi sonrasında da onların yanında oluyoruz. Böylelikle her zaman bir güven bağı oluşturmayı hedefliyoruz.