Hizmet Hakkında

Günümüzün dijital dünyasında, web sitesi güvenliği her zamankinden daha önemlidir. Bilgisayar korsanları ve diğer siber suçlular her zaman savunmasız web sitelerinin açıklarını aramaktadır. Bu nedenle, web sitenizi güvenli ve güvenli tutmak için WordPress güvenlik ve koruma hizmetleri sunuyoruz.

 

Amacımız, web sitenizin potansiyel tehditlere karşı korunduğunu bilerek size gönül rahatlığı sağlamaktır. WordPress güvenlik ve koruma hizmetlerimizle, web sitenizin güvenli ve güvenli olacağından emin olabilirsiniz ve işinizi büyütmeye odaklanmanıza izin verebilirsiniz.

WordPress Web Güvenliği Hizmeti

Spherlogy olarak kişi veya kurumların ihtiyacı olan hizmet çözümlerini sunuyoruz.

450,00

Hizmet Kodu: SRV-WPS Kategoriler: , Etiket:
Anahtar Özelliklerimiz

Bizi Diğer Firmalardan Ayıran 5 Temel Özelliğimiz

Dürüstlük

İnsanın olduğu her yerde hata olabilir ancak ne durum olursa olsun müşterilerimizin zarar görmeyecek şekilde onları haberdar ederek harekete geçiyoruz.

Empati

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına hizmet verirken aynı zamanda bu ihtiyacı kendi ihtiyacımız gibi görüp en uygun yapıyı oluşturuyoruz.

Her Zaman Destek

Müşterilerimiz ile çalışmalarımız tamamlansa dahi sonrasında da onların yanında oluyoruz. Böylelikle her zaman bir güven bağı oluşturmayı hedefliyoruz.