Kurumsal

Kurumsal

Her markanın bir hikayesi vardır.

Ekibimiz, alanlarında uzmanlaşmış yetenekli profesyonellerden oluşmaktadır. Mühendisler, tasarımcılar ve danışmanlarımız, en son teknolojilere hakimdir ve müşterilerimize en iyisini sunabilmek için sürekli olarak kendilerini geliştirmektedirler. Spherlogy olarak, müşterilerimize güvenilir, yaratıcı ve sonuç odaklı bir iş ortağı olmayı taahhüt ediyoruz. Proje başarısına odaklanırken kalite standartlarından ödün vermeden çalışıyoruz. Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için stratejik bir yaklaşım benimsiyoruz.

 

Misyonumuz

Vizyonumuz çerçevesinde belirlediğimiz ve geliştirdiğimiz altyapılarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti ve memnuniyeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Spherlogy bir “Altyapı ve Ar-Ge” kuruluşu olarak ortaya çıkması nedeniyle gelecek vizyonumuz markamızın Donanım ve Yazılım alanlarında Türkiye’deki sayılı kuruluşlar arasında yer almaktır.

Anahtar Özelliklerimiz

Bizi Diğer Firmalardan Ayıran 5 Temel Özelliğimiz

Dürüstlük

İnsanın olduğu her yerde hata olabilir ancak ne durum olursa olsun müşterilerimizin zarar görmeyecek şekilde onları haberdar ederek harekete geçiyoruz.

Empati

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına hizmet verirken aynı zamanda bu ihtiyacı kendi ihtiyacımız gibi görüp en uygun yapıyı oluşturuyoruz.

Her Zaman Destek

Müşterilerimiz ile çalışmalarımız tamamlansa dahi sonrasında da onların yanında oluyoruz. Böylelikle her zaman bir güven bağı oluşturmayı hedefliyoruz.

Partners

Recognized by the best

We work with these industry leaders to bring you the best in technology.

İletişim

Kapsamlı BT için Bizimle İletişime Geçin!

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Avantajlarınız:
İletişim Talebi Sonrasında Neler Olur?
1

Size uygun bir zamanda bir görüşme planlıyoruz.

2

Toplantı yaparak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.

3

Son aşamada sizlere bir teklif sunuyoruz.

Şimdi İletişime Geçin!